Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
 

Звіт
про роботу із запитами на інформацію в управлінні культури Херсонської обласної державної адміністрації

за підсумками 2015 року

Протягом 2015 року до управління культури обласної державної адміністрації надійшло 17 запитів про надання публічної інформації, що на 6 запитів, або 55% більше ніж за 2014 рік (11 запитів).

Із загальної кількості запитів - 11 надійшли через канцелярію обласної державної адміністрації, 1 – переадресовано управлінню культури облдержадміністрації, як належному розпоряднику інформації, з обласної ради; 2 запити надійшли до управління електронною поштою, 3 – безпосередньо на поштову адресу управління.

За категоріями запитувачів 9 запитів надійшло від громадських організацій, 1 – від господарюючого суб’єкта, а 7 – від фізичних осіб.

Запитувачів цікавила інформація щодо: заходів, проведених по вшануванню Героїв АТО; заходів, проведених з громадськими організаціями; заходів по запобіганню дискримінації; витрат на закупівлю книжок для бібліотек, туалетного паперу, на ремонт будинку культури; переліку пам’яток культурної спадщини та кількості кінотеатрів на території області; нормативно-правових актів; про орендоване майно; адміністративних послу та консультативно-дорадчих органів тощо.

Відповіді запитувачам на запити про надання інформації надано у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 

Головний спеціаліст Н.А.Сміхун

12.01.2016