Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Інформація про участь у конкурсі програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»

21.12.2017

Департамент інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації повідомляє, що терміном до 24 грудня 2017 року відкрито конкурс програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього», яка спрямована на розвиток сільських громад.

Зазначений конкурс оголошено компанією «Монсанто Україна» з метою поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

Програма підтримує реалізацію проектів за такими напрямами:
- освітні програми, спрямовані на покращення освіти у сільській місцевості, зокрема підтримку шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
- програми із сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.

Гранти для реалізації проектів надаються громадським об’єднанням та благодійним організаціям. Сума гранту – від 50 000 грн. до 200 000 грн.
Відбір пропозицій проектів здійснюватиметься у два етапи:
1 етап – учасник надсилає Аплікаційну анкету №1 (додається) з короткою інформацією українською мовою до 24 грудня 2017 року включно в електронному вигляді на адресу charity.ukraine@monsanto.com. Результати відбору першого етапу будуть повідомлені електронною поштою орієнтовно до 31 січня 2018 року. У разі позитивного рішення, учасник отримає запрошення для участі у другому етапі відбору.

2 етап – Аплікаційна анкета №2 (більш детальна інформація англійською та українською мовами) надсилається учасником до 25 лютого 2018 року включно на адресу charity.ukraine@monsanto.com. Після розгляду Наглядовою Радою, остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошене орієнтовно в червні 2018 року.

За період роботи Програми були підтримані наступні соціальні проекти: створення центру мобільної інформатизації у школі (придбання комп’ютерів), конструкція дитячого майданчика для дітей з особливими потребами (спорудження унікального тренажера – спортивного майданчика), впровадження соціального підприємництва (проведення тренінгів для започаткування власної справи в сільській місцевості), створення парку для людей з особливими потребами (облаштування доріжок та пандусів), розвиток читацької культури (придбання обладнання для бібліотек), енергоефективне освітлення вулиць (встановлення сонячних батарей та LED світильників), створення комфортних умов для занять спортом (ремонт та оснащення спортивного комплексу) тощо.

Більш детальна інформація про конкурс за посиланням http://www.monsantoglobal.com/global/ua/ourcommitments/pages/grain-basket.aspx.

У зв’язку із наведеним, звертаємось з проханням довести інформацію про конкурс та умови участі до відома міським та селищним радам, розташованим на підпорядкованих територіях, а також громадським організаціям для розгляду можливості подання документів на участь у конкурсі програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього».

Також копію заповненої аплікаційної форми просимо надати до Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації на електронну пошту: grantskherson@ukr.net.

У разі виникнення питань щодо участі у конкурсі та надання допомоги у заповненні аплікаційної форми просимо звертатись до відділу супроводження грантових проектів Департаменту: контактна особа – Посунько Сергій Володимирович, тел. (0552) 26-22-56.


                                 
Програма соціальних інвестицій
Україна – житниця майбутнього2018

Аплікаційнаанкета № 1
Ця стандартна анкета подається заявником для участі в першому турі програми. Будь ласка, не перевищуйте зазначений обсяг слів при заповненні цієї заявки. Анкету слід надіслати на адресу charity.ukraine@monsanto.com до 24 грудня 2017 року.
1.     Назва проекту
 
2.      Населені пункти реалізації проекту (вкажіть також район, область)
 
3.      Короткий опис проекту
(не більше 100 слів)

 
4.      Планована кількість бенефіціарів*
 
5.      Бюджет проекту (загальна сума, грн.):
 
Запитувана сума гранту (грн.)
 
Додаткові джерела фінансування(якщо є)
 
6.      Контактна інформація організації:
 
        Адреса
        Телефон
 
        Сайт/сторінка у facebook (якщо є)
 
        Адреса  ел. пошти координатора проекту
 
Юридична назва організації:
 
ПІБ координатора проекту
 
ПІБ керівника організації
 
Дата  заснування організації
 
Проекти які були реалізовані впродовж останніх 3 років (не більше 100 слів)
 
Донори та організації, з якими наразі співпрацює організація
 

 


Я, (
_____________), підтверджуюдостовірністьінформації,викладеної у аплікаційнійанкеті № 1 та гарантуюзаповненняаплікаційноїанкети № 2 англійськоюмовою у випадку відбору до другого етапу.

* Бенефіціари — люди які отримують користь від реалізації проекту.