Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Відкритий фестиваль народного мистецтва «ДУША ПІВДНЯ»

24.05.2018

 Херсонський обласний Центр народної творчості запрошує на відкритий фестиваль народного мистецтва «ДУША ПІВДНЯ», який відбудеться 26 травня на базі кінно-спортивного комплексу «GRAND PRIX» (Олешківський район, с.Праві Саги, вул.Бойко, 83)

У концертній програмі фестивалю беруть участь кращі вокальні та хореографічні колективи Херсонщини. Під час фестивалю проходить ярмарок народного мистецтва та різноманітні майстер-класи з традиційних видів ремесел. Родзинкою заходу є кулінарний фестиваль «ТАВРІЯ-БОРЩ». Під час фестивалю буде встановлено рекорд на найбільшу кількість різноманітних борщів, зварених одночасно. Відвідувачі зможуть порівняти кулінарні таланти наших земляків, посмакувавши улюбленим наїдком українців.

Гостинні господарі комплексу пропонують затишні альтанки на березі водойми, катання на катамаранах, кінні прогулянки, зоопарк, майданчик дитячих розваг та все, що потрібно для сімейного відпочинку.

Кожен, хто завітає до «Grand Prix» на фестиваль «Душа Півдня», надихнеться незабутніми українськими традиціями, європейським комфортом та могутньою енергетикою природи рідного краю.