Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Старт обласного літературного туру «Книгомандри»

23.04.2018

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова за підтримки Департаменту культури, туризму і курортів облдержадміністрації у партнерстві з Першим креативним простором «HUBWAY», мережею книжкових магазинів «Учбова книга», Центром Громадянських Ініціатив впродовж квітня-жовтня 2018 року реалізує новий проект – обласний літературний тур «Книгомандри».

«Книгомандри» мають на меті знайомство молоді Херсонщини з сучасними українськими письменниками та їхніми творами. Проектом передбачається проведення зустрічей, автограф-сесій письменників, презентацій книг у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова, навчальних закладах міста та бібліотеках семи районів Херсонської області. Маршрути літературного туру пройдуть через Верхній Рогачик, Голу Пристань, Новотроїцьке, Скадовськ, Берислав, Олешки, Білозерку.

Першим у «Книгомандри» Херсонщиною вирушить Олексій Чупа - український письменник родом з Макіївки, що нині проживає у Львові. Досить відомий поет, у 2014 він здійснив справжній прорив як прозаїк: протягом року вийшли друком одразу три його книжки – романи «10 слів про вітчизну» і «Бомжі Донбасу» та роман у новелах «Казки мого бомбосховища». Того ж року у зв’язку з сумнозвісними подіями й окупацією малої Батьківщини письменника державою-агресором був змушений виїхати з Донбасу. У 2015 році ввійшов у трійку фіналістів Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженевського. Сьогодні в активі автора налічується вже 7 книг.

23 квітня зустрічі з Олексієм Чупою відбудуться у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова та Першому креативному просторі «HUBWAY», а у вівторок 24 квітня поспілкуватися з прозаїком і виконавцем пісень зможуть мешканці Верхнього Рогачика.
Запрошуємо всіх шанувальників сучасної української літератури. Вхід вільний.