Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта




СПИСОК кандидатур від громадських організацій, допущених до участі у процедурі жеребкування для включення до складу конкурсних комісій з проведення добору на посаду керівників закладів культури

03.02.2017
СПИСОК
кандидатур від громадських організацій, допущених до участі у процедурі жеребкування для включення до складу конкурсних комісій з проведення добору на посаду керівників закладів культури
 
 КЗ «Обласний Палац культури» Херсонської обласної ради;
1.
Ситник Ю.А.
        БО Благодійний Фонд «Майбутнє Херсонщини»
2.
Гаврилюк В.Г.
ХОО Товариство «Знання»
3.
Білецький П.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
4.
Білецький О.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
5.
Мороз М.О.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
 
Херсонський обласний Центр народної творчості
1.
Міненкова О.В.
ХОГО «Творці сучасності»
2.
Піскун Є.В.
ХОГО «Творці сучасності»
3.
Макаренко Л.О.
ХОГО «Творці сучасності»
 
КЗ «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради
1.
Голубятнікова Я.В.
      Обласна організація Національної спілки художників України
2.
Гончаренко В.І.
Обласна організація Національної спілки художників України
3.
Гребенюк В.Д.
Херсонське обласне відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки України
4.
Ситник Ю.А.
        БО Благодійний Фонд «Майбутнє Херсонщини»
5.
Гаврилюк В.Г.
ХОО Товариство «Знання»
6.
Єжуров Л.Г.
ГО «Режисер.Орг»
 
КУ «Херсонська обласна філармонія» Херсонської обласної ради
1.
Величко О.Г.
Херсонський обласний осередок Національної хореографічної спілки України
2.
Усатюк В.Ф.
Херсонське обласне відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки України
3.
Полєвіков І.О.
ГО «Центр руської культури»
4.
Гаврилюк В.Г.
ХОО Товариство «Знання»
5.
Бімбірайте Н.-Д.А.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
6.
Александров П.А.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
7.
Білецький П.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
8.
Білецький О.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
9.
Мороз М.О.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
 
 
 
Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша;
1.
Гаражій Л.В.
Обласна організація Національної спілки журналістів України
2.
Мовчан А.І.
Обласна організація Національної спілки журналістів України
3.
Савіна Г.П.
Обласна організація Національної спілки журналістів України
4.
Лимаренко Л.І.
Національна спілка театральних діячів України Одеське регіональне відділення м. Херсон
5.
Андрющенко О.П.
Національна спілка театральних діячів України Одеське регіональне відділення м. Херсон
6.
Мудра О.В.
Національна спілка театральних діячів України Одеське регіональне відділення м. Херсон
7.
Гаврилюк В.Г.
ХОО Товариство «Знання»
8.
Рехліцька А.Є.
Херсонський обласний осередок Національної хореографічної спілки України
9.
Васяк В.А.
Херсонський обласний осередок Національної хореографічної спілки України
10.
Якуба С.В.
Херсонський обласний осередок Національної хореографічної спілки України
11.
Єжуров Л.Г.
ГО «Режисер.Орг»
 
КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гончара» Херсонської обласної ради
1.
Ситник Ю.А.
        БО Благодійний Фонд «Майбутнє Херсонщини»
2.
Гаврилюк В.Г.
ХОО Товариство «Знання»
3.
Бімбірайте Н.-Д.А.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
4.
Александров П.А.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
5.
Білецький П.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
6.
Білецький О.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
7.
Мороз М.О.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
8.
Бєлий Д.В.
ГО «Південь»
9.
Підгайний М.М.
ГО «Південь»
 
КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради
1.
Марущак А.П.
    ХОО Національна спілка письменників України
2.
Марченко Л.В.
ХОО Національна спілка письменників України
3.
Загороднюк В.С.
ХОО Національна спілка письменників України
4.
Ситник Ю.А.
        БО Благодійний Фонд «Майбутнє Херсонщини»
5.
Гаврилюк В.Г.
ХОО Товариство «Знання»
 
КЗ «Херсонський обласний художній музей ім. О.Шовкуненка» Херсонської обласної ради
1.
Ситник Ю.А.
        БО Благодійний Фонд «Майбутнє Херсонщини»
2.
Гаврилюк В.Г.
ХОО Товариство «Знання»
3.
Бімбірайте Н.-Д.А.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
4.
Александров П.А.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
5.
Манукян Ю.К.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
6.
Білецький П.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
7.
Білецький О.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
8.
Мороз М.О.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
9.
Бєлий Д.В.
ГО «Південь»
10.
Підгайний М.М.
ГО «Південь»
 
Херсонський обласний краєзнавчий музей
1.
Ситник Ю.А.
        БО Благодійний Фонд «Майбутнє Херсонщини»
2.
Гаврилюк В.Г.
ХОО Товариство «Знання»
3.
Єжуров Л.Г.
ГО «Режисер.Орг»
4.
Бімбірайте Н.-Д.А.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
5.
Александров П.А.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
6.
Манукян Ю.К.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
7.
Білецький П.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
8.
Білецький О.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
9.
Мороз М.О.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
10.
Бєлий Д.В.
ГО «Південь»
11.
Дяченко С.А.
ГО «Південь»
 
Обласна інспекція по охороні пам’яток  історії та культури.
1.
Гаврилюк В.Г.
ХОО Товариство «Знання»
2.
Бімбірайте Н.-Д.А.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
3.
Александров П.А.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
4.
Манукян Ю.К.
ХМГО «Культурний центр Україна-Литва»
5.
Білецький П.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
6.
Білецький О.С.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
7.
Мороз М.О.
ХОМГО «Центр живої історії «Олешшя»
 
Бєлий Д.В.
ГО «Південь»
 
Підгайний М.М.
ГО «Південь»
 
Дяченко С.А.
ГО «Південь»