Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
IХ Міжрегіональний ярмарок бібліотечних інновацій

26.06.2018

Унікальний в Україні бібліотечний захід зібрав усіх креативних бібліотекарів у Полтаві – духовному центрі України. Полтавська обласна бібліотека для дітей імені Панаса Мирного радісно та гостинно зустрічала гостей з Києва, Херсону, Миколаєва, Ізмаїлу, Маріуполя, Запоріжжя, Кропивницького, Краматорська, Харкова, Кременчука.

Відкрила пленарне засідання Ярмарку ідей Гордієнко Алла Іванівна – генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей. І обмін бібліотечним інноваційним досвідом розпочався. У перший день було представлено, обговорено «продано» та «куплено» 58 інноваційних бібліотечних ідей! Інновації Херсонщини представляли Лихожон Т.В., завідуюча ШБІЦ НВК «Школа гуманітарної праці», Стрельчук С.І., завідуюча бібліотеки Каховського НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов», Ярова С.А., завідуюча філії з обслуговування ідей Голопристанської міської бібліотеки, Куковінець Л.О., бібліотекар дитячого відділу Нововоронцовської ЦБС,.Кацарська Н.Ю., завідуюча сектором абонемента обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, Вєтрова А.В., завідуюча сектором періодичних видань обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Другого ярмаркового дня відбулось виїзне пленарне засідання на базі КЗК «Кременчуцька міська ЦБС для дітей».

Після екскурсії бібліотекою-філією №4 слухали звіти про реалізацію «куплених» минулого року ідей – від кожного регіону-учасника.

Яскравий та динамічний звіт Ольги Володимирівни Крижановської – заступника директора з організації бібліотечного обслуговування Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки аудиторія підтримувала аплодисментами.
Кременчук запам’ятався також чудовими парком та набережною, а ще прогулянкою на кораблі Дніпром. Всі були вдячні господарям за таку програму дня: години напруженої праці змінились приємним відпочинком.

Третій день професійного зростання відкрив найбільш вдалі проекти, реалізовані бібліотеками-учасницями протягом року - гасло цього модулю в програмі ярмарку - "Успіх року". Найрезонансніший успіху року – Міжрегіональний інноваційний проект "ПрофіКемп» Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Адже це єдиний в Україні бібліотечний проект, підтриманий на такому високому державному рівні. Рейтингове голосування за ідеї, презентовані на Ярмарку, відбувалось активно і гаряче. Учасники Бібліокреативу-2018 визнали найкращою ідею Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, автор Наталія Кацарська. Це перемога!!! Ще довго будемо згадувати це надихаюче відрядження. В пам’яті залишається літературна, бібліотечна, затишна, цікава і смачна Полтавщина.