Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Вечір в музеї

26.06.2018

 У Херсонському обласному краєзнавчому музею розпочався цикл заходів #вечірвмузеї. І перша зустріч відбулась на Театральній, 1 у Літературному музеї і говорили Про моду.

Гостей пригощали французькими тістечками профітролями та прохолодним шампанським. Як говорять: «Бог створив кухаря, а диявол кондитера», теж саме можна сказати про кравця і кутюр’є. Саме у вишуканий світ «високої» моди ХІХ ст. і була подорож цього вечора. Стрункі пані, затягнуті у корсети, неймовірні сукні, модні аксесуари, терпкі аромати, бали, прогулянки, подорожі – все це не може не захоплювати і майже дві години пролетіли непомітно.

Звичайно, розповідь доповнювалась шикарними інтер’єрами кінця позаминулого століття та музейними експонатами. Головною окрасою заходу була копія сукні з турнюром. Усі охочі панянки мали змогу приміряти її та уявити себе гостею з минулого. Музейний капелюшок робив диво і миттєво змінював образ прекрасних пані.

Дякуючи нашому іноземному гостеві навіть чоловікам вдалося відчути усі жертви, на які йде жінка заради краси. Він люб’язно запропонував охочим панам приміряти чоловічий корсет, відчути усі незручності, проте хоча б на мить мати фігуру Аполлона.

Вечір залишив солодкий післясмак і продовження обов’язково буде!