Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
У місті Генічеськ вже 4 сезон працює вулична бібліотека

23.06.2018

20 червня в Генічеську по проспекту Миру відбулося відкриття вуличної бібліотеки, на якому зібралися небайдужі люди, які вже знають, як це чудово, коли без грошей і без жодних зобов’язань можна обмінюватися цікавою літературою.

На захід завітали: заступник голови Генічеської РДА Гульнара Бекірова, заступник міського голови Ігор Смолянський, начальник районного Відділу культури Вікторія Сухорукова, які сказали слова привітання та передали книжки в фонди вуличної бібліотеки.

Учасники творчого клубу «Теплі зустрічі», який вже більше року працює при районній бібліотеці, завжди з задоволенням приходять сюди. Цього разу вони подарували всім присутнім свої гарні мелодійні українські пісні. Читачам та гостям нашого міста дуже сподобався виступ народного любительського об’єднання «Ветеран» Генічеського районного Будинку культури та його керівника Миколи Рябкова.

Жвавий інтерес у присутніх визвав і творчий розіграш, під час якого ведуча заходу Інна Корпун запропонувала впізнати автора збірки поезії після читання віршів. Найбільш активним учасникам Олександр Прихненко подарував свої книжки з автографом. А колектив книгозбірні пригостив всіх гостей морозивом.

Фонди вуличної бібліотеки, як і в попередні роки було сформовано з книг, які принесли мешканці міста. За умовами, кожен бажаючий може взяти на необмежений строк книгу та прийняти участь в поповненні фонду вуличної бібліотеки, адже цей проект користується жвавим попитом читачів протягом літнього сезону. Такі вуличні пункти книговидачі — це поширене в світі явище для популяризації читання та підвищення значності бібліотеки як центру інформації. Тож і в Генічеську постаралися у котрий раз обладнати простір для соціальної комунікації: читання, буккросінгу, спілкування тощо.

Цей проект з’явився і розвивається завдяки Відділу культури Генічеської РДА і колективу центральної районної бібліотеки Генічеської районної ради Херсонської області під керівництвом Віри Стрельцової. Дуже приємно, що з`являються наступники цієї справи, так, біля дитячо-юнацької бібліотеки 1 липня планується відкриття вуличної бібліотеки і для маленьких читачів. І це дуже гарно, адже ідея вуличних читалень в тому, аби відродити серед мешканців та гостей нашого краю звичку читати у громадських місцях. Тож запрошуємо до вуличної книгозбірні, що знаходиться поруч з центральною районною бібліотекою. Працює вона щодня, крім вихідних, з 9:00 до 12:00. Прийом книжок, що живуть власним життям триває.

Організатори дякують Вадима Васильчука — директора КП «Міська кіномережа» за допомогу у проведенні заходу.

За інформацією Відділу культури Генічеської РДА