Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

23.06.2018

 Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів людей, життя яких обірвала Друга світова війна. Вона принесла біль, втрати, горе в кожну родину.

Саме у цей день ветерани, представники влади, громадських організацій, підприємств та закладів Генічеського району зібралися в парку ім. Т.Г. Шевченка біля пам’ятника загиблим воїнам, щоб згадати про ті трагічні події, мужність й патріотизм наших батьків та дідів, які ціною власного життя захистили світ від нацистів.

Мітинг відкрив міський голова Олександр Тулупов. Він зазначив, що наш священний обов’язок - навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв мир та свободу й захистив країну від ворога. У цьому році за ініціативою міської ради було наведено порядок біля братської могили на острові Бірючий. «Треба зробити все можливе, щоб наступні покоління знали про подвиг людей, які й зараз залишаються для кожного з нас прикладом честі, мужності та патріотизму», - відмітив Олександр Васильович.

Виступаючи на мітингу, голова Генічеської РДА Олександр Воробйов сказав, що низько схиляє голову перед тими, хто захистив світ від нацизму. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну миру та безпеки. «Знову українці зі зброєю в руках, захищають свободу і незалежність своєї держави та доказують , що наш народ сильний й мужній і саме це допоможе нам перемогти» , - зазначив Олександр Степанович.

Заступник голови Генічеської районної ради Віктор Краєвий відмітив, що історію та її героїчні сторінки треба пам’ятати й донести до майбутніх поколінь правду, виховуючи в них повагу до ветеранів.

Панахиду по загиблим провів благочинний Генічеського округу, протоієрей Іоанн Щербан. Після цього усі присутні поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам. Низький уклін і слава визволителям, які захищали й захищають свободу та незалежність нашої країни.

За інформацією Відділу культури Генічеської РДА