Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Бінарний урок українською та англійською мовами у Художньому музеї.

23.06.2018

Чи можуть екскурсію в музеї проводити діти? Так! 20 червня в рамках проекту «Музейна педагогіка», який триває вже 5 років, Херсонським обласним художнім музеєм ім.О.О.Шовкуненка було проведено спільний захід зі Школою гуманітарної праці — бінарний урок українською та англійською мовами.

Для гостей школи, курсантів Морської академії з Індії, Бангладеш та країн Африки заступником директора Владиславою Дяченко та учнями ШГП проведено оглядову екскурсію музеєм. Діти показували свої знання з англійської мови та обізнаність в історії Херсонського художнього музею, у знанні творів мистецтва ХІХ ст. з колекції музею.

Живописні роботи одного з найвизначніших українських майстрів пензля Олександра Мурашка та оригінальні графічні твори Тараса Шевченка, які були привезені з Києва, справили справжнє враження на гостей. Біля експонатів, які їм сподобались найбільше, наші іноземні гості сфотографувались на пам’ять.

Під час огляду залу українського мистецтва лунала музика у виконанні одного зі студентів Морської академії. Чекаємо на нові спільні проекти!