Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Як виглядає відпочинок справжнього художника?.. Звісно, з олівцем в руках!

18.06.2018

Часті гості музею, учні Художньої школи, навіть на канікулах приходять до Херсонського художнього музею помалювати та познайомитись з новими виставками. Музейні уроки, на яких діти дізнаються більше про історію світового та українського мистецтва, проходять в невимушеній атмосфері прогулянок експозицією та діалогу. Обговорення нових виставок та творчі завдання допомагають закріпити новий матеріал та роблять візити до музею справжнім відпочинком.

Під час музейних уроків протягом Червня учні познайомились з виставковим проектом «Україна: від народного мистецтва до модерну», на якому побачили графічні твори Тараса Шевченка, живопис Олександра Мурашка та українських майстрів ХIХ-ХХст., виставку «Західноевропейське мистецтво», на якій представлено живопис, графіку та скульптура ХVII – початку ХIХ ст. з колекції музею.

Творчим завданням для маленьких художників було створення замальовок інтер’єрів музею та виконання начерків з творів мистецтва за темою «Україна в художніх образах». Чекаємо на нові надихаючі зустрічі!