Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
«Генічеська Бессарабія: історична козацько-рибальська територія міста»

08.06.2018

7 червня на вулиці Горького відбулося відкриття панно під назвою «Генічеська Бессарабія: історична козацько-рибальська територія міста». Авторами цього проекту виступили - Віталій Давидов, Михайло Санько та місцевий художник Володимир Шпак. У реалізації їх ідеї взяли участь усі мешканці вулиці. Кожен з них зробив все можливе, щоб історія міста відобразилась в картинах. Крім цього мешканці навели порядок біля своїх будинків та на вулиці. За участю Генічеської міської ради було покладено тротуарну плитку біля панно й зроблено майданчик під майбутню скульптурну композицію «Козак Мамай».

Відкриття стінки пройшло в дуже дружній атмосфері. Володимир Шпак та Віталій Давидов подякували усім людям, які підтримали їх ідею. Серед них вони відмітили міського голову Олександра Тулупова, начальника Відділу культури Генічеської РДА Вікторію Сухорукову, квартальну Антоніну Луценко та мешканців приморських вулиць, які зробили свій внесок в реалізацію проекту. Віталій Дмитрович також зазначав, що саме такі заходи сприяють єднанню людей, виховують любов до рідного міста та країни. Він запросив усіх генічан наслідувати цьому прикладу й зробити свої вулиці красивими та чистими.

На відкритті були присутні: перший заступник голови Генічеської РДА Олексій Сищенко, заступник голови Генічеської РДА Гульнара Бекірова, заступник голови районної ради Віктор Краєвий, міський голова Олександр Тулупов. Усі вони зазначили, що в нашому місті живуть талановиті люди, які своїми добрими вчинками сприяють розвитку курорту і їх ініціативи треба підтримувати.

За підтримкою районного Відділу культури було видано буклет, який робить екскурс в історію. Усім присутнім його вручила Вікторія Сухорукова та відмітила , що один з примірників буде знаходиться в краєзнавчому музеї.

У цей день багато говорили про патріотичне виховання, цілісність та єдність нашої країни, а учень Генічеської ШЕВ Максим Крячек (викладач Мартинець Т.М.) заспівав пісню про Україну, яка нікого не залишила байдужим.

Технічне оснащення заходу забезпечив директор КП «Міська кіномережа» Вадим Васильчук. Наприкінці заходу усі фотографувалися напам’ять та ділилися своїми враженнями. Мешканці приморських вулиць подарували свято творчості, добра, злагоди всім генічанам.