Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Свято для «Єдиної родини»

08.06.2018

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.Лавреньова разом зі спілкою багатодітних сімей та сімей з дітьми «Єдина родина» і Громадською організацією «Фонд інвалідів Чорнобиля +» на початку літніх канікул подарували дітям розважальну мозаїку «Пізнаємо у забаві світ веселий і цікавий».

Гостей свята щиро привітали голова спілки «Єдина родина» Сорокіна Н.В. та представники Г О «Фонд інвалідів Чорнобиля +», завдяки підтримці яких малеча отримала подарунки.

Яке ж свято обійдеться без ігор і розваг? Співробітники бібліотеки створили особливу, радісну атмосферу для своїх маленьких гостей. Дійство розпочалося з веселими клоунами Кльопою, Кнопою, та чарівною Міні Маус.

Нудьгувати було ніколи, адже для кожної дитини знайшлась справа: вони з великим задоволенням брали участь у цікавих конкурсах та рухливих іграх, відгадували загадки, співали пісні, малювали та, навіть, танцювали з батьками.

Малеча отримала незабутні враження та сюрприз від спонсорів – спортивні шлеми. На закінчення співробітники бібліотеки побажали своїм гостям щасливих днів, чистого неба, грайливих промінців сонця, щирих усмішок, спокійного та мирного дитинства.