Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
«Літня фішка – модна книжка!»

02.06.2018

 Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова взяла участь у фестивалі веселощів та солодощів «Солодкий бум» у Шуменському парку, організованому ГО «Слово! Діло! Результат!».

Бібліотекарі підготували для учасників фестивалю виставку «Літня фішка – модна книжка!», яка привертала увагу дітлахів, підлітків та їхніх батьків. Найбільше зацікавили книжки: Р. Дал «Чарлі і шоколадна фабрика», Дж. Баррі «Питер Пен», А. Кокотюха «Темна вода», І. Роздобудько «Зроби це ніжно…», міні-енциклопедії «Коти», «Собаки», «Коні і поні» та інші новинки.

На юних читачів також очікували конкурси та ігри біля виставки, запропоновані бібліотекарями. Діти жваво та охоче брали участь у конкурсах «Вгадай літературного героя», «З якої я казки», відповідали на питання вікторини. Найактивніші отримували подарунки від ТМ «Laska»: зошити та розмальовки.

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова продовжує співпрацю з громадською організацією «Слово! Діло! Результат!» та очікує майбутніх літніх фестивалів.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідувати книгозбірню, читати нову, якісну літературу.