Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Літні пригоди з книгою

07.06.2018

 Літо набирає обертів. І разом з цим все більше розваг чекає у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки на дітей із пришкільних таборів.

5 червня у молодшому відділі книгозбірні розгорнулися справжні «баталії» під час інтерактивної гри у бібліотечні «Хрестики-нулики». На учасників чекали завдання різноманітної тематики: «У світі тварин», «Що це?», «Явища природи», «Літературна карусель», «Головоломки», «Чудесенка», «Хто це?», «Загадки» та «У світі рослин». Аби здобути бажану перемогу, довелося неабияк напружити мізки, адже не кожного дня згадуєш, коріння якої рослини є «кошачою радістю» або який птах відроджується із попелу. А пісня-мікс із сучасних популярних мультфільмів додала гарного настрою та бажання поспівати її усім разом.

А працівники сектору документів іноземними мовами створили дружню атмосферу спілкування й підготували тему «English is fun» з ребусами, цікавими завданнями та іграми для дітей мовних таборів.

Під час заходу діти взяли участь у грі-фантазії під назвою «Face Control». Усі присутні «перетворилися» на журналістів, які дізнавалися про цікаві факти з життя відомих людей американського кінематографу, розшифровували імена вже улюблених героїв кінострічок, та переконували чому їм до вподоби ці герої. Майже весь захід проводився англійською, адже кожен мав змогу поринути у зіркові пригоди та проявити себе. Будемо чекати з нетерпінням подальшої зустрічі з усіма читачами.