Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Творча зустріч із відомим нью-йоркським поетом М.Етельзоном

05.06.2018

Що може бути краще за зустріч із добрими друзями? Правильно: нічого. Ось і Об'єднання вільних художників «Ракурс», яке працює на база Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, у черговий раз із величезним задоволенням вітало у себе в гостях Творче об'єднання незалежних (ТОН) «Ключ». Цього разу ТОН «Ключ» потішив нас знайомством із неординарною творчою особистістю – відомим нью-йоркським поетом Михайлом Етельзоном.

Михайло Етельзон народився в 1959-му році у Вінниці. З 1977-го по 1989-й навчався і працював у Ленінграді. Закінчив Ленінградський політехнічний інститут та Московський інститут патентної експертизи. Переможець міжнародного конкурсу «Емігрантська ліра-2009» (Брюссель). Лауреат поетичних конкурсів «Золота осінь» (2004) та журналу «Чайка» (2011). Публікувався в періодиці: «Нева», «Аріон», «Новий Журнал», «Теперішній час», «Дзеркало», «Метро», «Слово/Word», «Форвертс», «Інформпростір», «Листя», а також у численних поетичних збірках, виданих у Канаді, Росії, Англії, США. Автор книг «Соло» (Нью-Йорк, «Слово/Word», 2006), «Под Созвездием Рака» (Санкт-Петербург, «Европейский Дом», 2006), «МеждуМетие» (Москва, «Эксмо», 2012).

Сьогодні поет живе у Нью-Йорку.

Під час змістовного діалогу вдалося обговорити актуальні питання сучасної поезії, власну творчість автора. Поет читав свої вірші, ділився секретами майстерності, відповідав на запитання присутніх. Також залу наповнювала поезія Михайла Етельзона у художньому виконанні Світлани Ковко. Охочих ознайомитися з творчістю поета запрошуємо до нас у Гончарівку. Тепер у наших фондах, завдяки автору, можна знайти книгу «МеждуМетие» (Москва, «Ексмо», 2012).

Ми вдячні Михайлу за своєрідний шлейф емоцій, який залишився з нами після поетичного вечора. І сподіваємося на нові зустрічі. Наше спілкування справило незабутнє враження не лише на херсонців, а й на гостя.