Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
У літні пригоди з цікавою книгою

01.06.2018

 Працівники відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова пропонують юним читачам книжкову виставку-розвагу «У літні пригоди з цікавою книгою».

Всі діти полюбляють казки, загадки і таємниці, адже кожна таємниця обіцяє безліч карколомних пригод і несподіваних розв'язок. Немає в світі нічого кращого і більш захоплюючого, аніж читати пригодницькі, фантастичні, казкові книжки!

У розділі «Вдумливим і допитливим» представлені дитячі міні-енциклопедії: «Дикі квіти», «Дикі тварини», серія книжок «Світ навколо нас» про рослини, тварин, відкриття та ін. Хлопців найбільше зацікавить дитяча енциклопедія «Автомобіль», «Футбол», ілюстрована історія боксу «Золото нації» тощо.

Розділ "Чарівними стежками казок" пропонує помандрувати разом з героями книг. Казкова братія має невгамовну вдачу: тут можна зустріти королів і принцес, лицарів і розбишак, хоробрих козаків і кмітливих ремісників, могутніх чарівників і ще багато цікавих і несподіваних персонажів.

Якщо звернутися до книг із розділу "На вітрилах пригод», гарний настрій і пригодницька лихоманка вам гарантовані. Тут можна знайти «Пригоди Синбада Мореплавця» Б. Лесмяна, романи «П'ятнадцятирічний капітана» та «Діти капітана Гранта» Ж. Верна, «Морські оповідання» Дж. Лондона, а також багато інших цікавих творів про морські пригоди і подорожі.

Тож, приходьте у відділ абонемента та проводьте літо з гарними, цікавими книгами.