Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
«Літо, книги, діти – будемо дружити»

01.06.2018

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова до Міжнародного дня захисту дітей організувала святкову програму, що розпочала цикл заходів «Літо, книги, діти – будемо дружити».

Перший літній день розпочався чудовим святом для учнів, що відпочивають у міських літніх таборах ЗНЗ №54, №55 та №5. Бібліотекарі читального залу та відділу мистецтв підготували цікавий та емоційний заряд енергії на території веселих розваг «Реальні пригоди», де діти отримали формулу гарного настрою «Просто ЛІТО».

Зустрічали юних користувачів клоуни Кльопа та Кнопа разом з чарівною Міні-Маус. Щоб діти відразу поринули у святкову атмосферу, на галявині біля бібліотеки вони провели ігрову карусель «Яскрава веселка».

Під час розважальної програми малеча змагалася у різних випробуваннях: відгадували загадки від «чарівної качки», демонстрували спритність у змаганнях «Веселий потяг», «Машин рецепт», «Святковий торт», «Небезпечна переправа»; взяли участь у танцювальному флеш-мобі; проявляли художні здібності та загадували бажання на літо, дмухаючи на «вітрячок бажання».

Присутні на святі дорослі теж долучились до розваг, виявивши спритність та влучність.

Під час заходу діти отримали море задоволення, незабутні відчуття та подарунки.

Працівники відділу абонемента цього дня завітали до дітей із літнього пришкільного табору «Бригантина» Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №11 з ігровою каруселлю «Розумні, кмітливі, допитливі, сміливі».

Школярі із задоволенням брали участь у конкурсах «Відгадай казкового героя», «Спробуй казку відгадати» та ін., що потребували певної ерудиції та кмітливості. Також сподобалися їм рухливі конкурси «Естафета з бобами», «Чарівні гонки», де діти показали себе спритними й активними.
Наприкінці заходу юні відпочивальники разом з позитивними емоціями отримали і солодкі призи.

Свято завершилося, а БІБЛІОТЕЧНЕ ЛІТО тільки розпочинається!
Приєднуйтеся!