Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
«Розвиваємо громади, розвиваємось самі. Ініціативи бібліотек, що змінюють життя громади»

31.05.2018

Така тема була обрана для професійного діалогу бібліотекарів Херсонської та Львівської областей в рамках міжрегіональної віртуальної школи самоврядування. Організатори заходу – КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради та КЗ Львівської обласної ради «Львівська обласна універсальна наукова бібліотека».

Головними питаннями обговорення стали: робота бібліотек в умовах децентралізації, діяльність на задоволення потреб мешканців новостворених об’єднаних територіальних громад (ОТГ), позиціювання бібліотек як важливої соціальної складової кожної громади.

В жвавому діалозі взяли участь представники департаменту культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, керівники відділів культури і публічних бібліотек Давидівської, Гніздичівської, Ходорівської (Львівська область), Борозенської та Каланчацької ОТГ (Херсонська область), Жидачівської, Пустомитівської (Львівська область), Великоолександрівської та Білозерської (Херсонська область) районних централізованих бібліотечних систем.

Про актуальність конференції та зацікавленість слухачів свідчить той факт, що участь в заході взяли понад 120 осіб із 13 районів та міст і 12 ОТГ Херсонської та Львівської областей.

Бібліотекарі Херсонщини та Львівщини висловили побажання подальшого професійного спілкування для обміну кращими практиками роботи.