Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Бібліотечний мікс для ліцеїстів

30.05.2018

Наприкінці травня працівники читального залу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова здійснили «десантну операцію» в Херсонському ліцеї Херсонської обласної ради. Зустріч була тривалою, тож знайшовся час поспілкуватися з молоддю на різні теми.

Спочатку говорили з ліцеїстами про п’єси та їх кіновтілення. Навіть зрідка відвідуючи театр, долучитися до світової драматичної спадщини можливо через екранізації відомих творів. Згадали класиків англійської драматургії В.Шекспіра та О.Вальда, іспанців Лопе де Вега і Тірсо де Моліно, вітчизняних майстрів драми М. Старицького і М. Булгакова.

Представники Херсонської федерації традиційного Окінавського Годзю-рю Карате-до провели діалог з учнями щодо небезпечних ситуацій на вулиці, познайомили з особливостями та історією виникнення цього виду бойових мистецтв.

На «десерт» працівники книгозбірні підготували огляд найвизначніших рок-балад від «монстрів» року ХХ століття та не менш популярних і відомих представників музичної рок-культури ХХІ століття.

При підготовці заходу бібліотекарі ретельно вивчали різноманітні рейтинги популярних музичних видань та радіостанцій і серед розмаїття рокової лірики обрали саме ті балади, що мають цікаву історію створення. Завдяки відеокліпам ліцеїсти змогли відчути, як проникливо та чуттєво можуть співати про кохання брутальні та мужні рокери.

Зустріч подарувала школярам гарний настрій і нові знання, а бібліотекарям – надію, що хоча б декілька із запропонованих творів буде прочитано, або принаймні, переглянуто. Маємо надію, що і рок-музика «зачепила» молодь, адже рок-балади – це музика на всі часи, над якою не владні час та музична мода.