Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
День довіри у бібліотеці

30.05.2018

У читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова в межах діяльності Центру соціально-психологічної та правової підтримки молоді відбулося чергове засідання клубу «Дай руку, підлітку», на яке запросили учнів 6 класу ЗОШ №55.

Довіра – це соціально-психологічний феномен, що проявляється насамперед у стосунках між людьми. Тому, працюючи з учнями, психолог Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Наталя Михайлівна Петренко намагалась встановити відверті стосунки і єдність колективу та довіру в ньому.

Виконуючи вправи «Зоровий контакт», «Плітки», «Групова єдність» та «Поводир», школярі намагалися відчути себе відповідальними за життя іншої людини та довіряти один одному в складних ситуаціях. Розглянули фактори, які впливають на формування довірливих взаємин і стосунків у класі.

Психолог Наталя Михайлівна наголосила: перш ніж довіряти іншим людям, потрібно вміти довіряти собі самому, тобто вірити у власні сили незалежно від зовнішніх факторів. Вона також порадила підліткам не забувати про людські цінності: вміти дружити, поважати інших людей, бути відповідальним, надійним, мати цікавість до життя та радіти йому.