Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
НАТАЛІЯ ФАЛІОН ТА «ЛІСАПЕТНИЙ БАТАЛЬЙОН» В ЧАПЛИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

30.05.2018

 25 травня 2018 року, за підтримки Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г. та відділу культури Чаплинської селищної ради, у комунальному закладі «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбувся концерт - народне камеді шоу за участі Наталії Фаліон та «Лісапетного батальйону».

Наталія Фаліон із своїм «Лісапетним батальйоном» зачарували своїми авторськими піснями увесь зал. У кінці свого шоу глядачі попросили на біс і Фаліон Наталія не відмовила, заспівала свою нову пісню «Треба жити по феншую». Повний зал глядачів аплодував стоячи.

Велика вдячність колективу «Лісапетний батальйон» і Наталії Фаліон за таке яскраве, незабутнє шоу. Після концерту всі охочі могли поговорити, придбати диски з піснями колективу, отримати автографи та сфотографуватись з «народними зірками».

Бажаємо колективу здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!