Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Гості з Індії та Африки у Гончарівці

25.05.2018

23 травня до Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара завітали студенти-іноземці Херсонської державної морської академії. Вони відвідали всі відділи бібліотеки, де їх зустрічали співробітники, розповідаючи про фонди та особливості бібліотечних послуг; отримали інформацію про роботу сектору Інтернет-центру; ознайомилися з веб-сайтом книгозбірні.

Відвідувачі були здивовані специфічними фондами та можливостями центру обслуговування користувачів з особливими потребами.

Шалену цікавість у гостей викликав відділ рідкісних та цінних видань, а саме такий артефакт, як Атлас світу латинською мовою кінця ХVІІІ ст., виготовлений німецьким картографом Тобіасом Конрадом Лоттером. Студенти намагалися знайти на картах Атласу країни, з яких вони самі.

Зараз бібліотека не тільки функціонує як посередник між людиною та книгою, а й також активно впроваджує новітні технології. В цьому студенти переконалися, коли завітали до відділу документів іноземними мовами. Співробітники відділу з радістю відповіли на всі запитання візитерів.

Екскурсанти були щиро вдячні за цікаву, змістовну, пізнавальну екскурсію всім співробітникам бібліотеки і пообіцяли прийти ще не один раз! Чекаємо на нові зустрічі.