Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Майстер-клас «Підкова на щастя»

23.05.2018

 У Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова в майстерні «Handmade» відділу мистецтв відбувся спільний майстер-клас, який організували книгозбірня і спілка багатодітних сімей та сімей з дітьми «Єдина родина».

Оберіг – чарівний предмет, призначений для захисту господаря та його домівки. Оберегів і прикрас існує багато – підкова, віник, «домовик», лялька-мотанка та інші. Вважається, що найбільшу удачу в будинок приносить знайдена підкова. З давніх давен підкова вважається сильним оберегом та символом удачі.

У сучасному житті не кожному пощастить знайти підкову, але зробити її власноруч з природнього матеріалу під силу кожному. Тож, у присутніх на майстер-класі булав чудова нагода виготовити унікальний елемент декору, наповнений позитивною енергією, а ще дізнатись багато цікавого про давню магію українських амулетів та оберегів.

Господиня майстерні Ольга Коваленко як завжди допомагала матусям та діткам у створенні рукотворних шедеврів. І ось в руках наших майстринь звичайні матеріали перетворилися на незвичайні вироби, а готові композиції стали чудовим подарунком для близьких людей!

І нехай за вікном лив дощ, а у бібліотеці було дуже затишно, тривали приємні розмови за чаюванням з печивом та панував творчий настрій.