Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Голокост. Ми пам’ятаємо…

26.01.2018

У читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова напередодні Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту відбувся захід для учнів 7-А класу ЗОШ №55.

Недержавне навчально-виховне об’єднання «Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «ХАБАД» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови» представило літературно-музичну композицію «Голокост. Ми пам’ятаємо…», яка не залишила байдужим жодного учня.
Бібліотекарі читального залу розповіли про «Щоденник Анни Франк» - історію 13-річної єврейської дівчини, яка разом зі своєї родиною ховалась від нацистів під час Другої світової війни.

На прикладі життя цієї хороброї дівчинки молодь довідалась про одну з найжорстокіших сторінок людської історій – геноцид євреїв. Всього під час Голокосту від рук нацистів загинуло більше 6 млн. євреїв.

Учні ЗОШ №55 та всі присутні долучились до акції, присвяченій Всесвітньому дню пам'яті жертв Голокосту, яка почалася 9 січня і завершиться 27 січня.

У межах всесвітньої акції за ініціативи колективу школи «Хабад» учасники зробили фотографії з підписом #Ми пам'ятаємо в руках.
Доповнив захід перегляд літератури «Свіча Голокосту не згасне».