Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Книжкове божевілля

04.01.2018

Працівники відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова презентували виставку нових надходжень «Книжкове божевілля!».

Книги – це символ. Не просто надруковані слова, а своєрідна обіцянка нових знань, пригод, фантазій, вражень. Відкриваючи книгу, читач занурюється у незвіданий або добре знайомий світ, відкриває для себе багато нового. Неабияке задоволення приносять нові книги, коли надходять у бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.

На виставці представлена проза таких сучасних українських письменників, як Макс Кідрук, Світлана Талан, Володимир Лис.

Збірка «Львів. Смаколики. Різдво» створена для читання саме в передсвятковий час, коли повітря пронизане передчуттям дива! Найкращі сучасні українські авторки написали нові історії – щирі, теплі, романтичні .

Для шанувальників любовної прози – «Останній лист від твого коханного» Дж. Мойєса, «Гора між нами» Ч. Мартіна, «Щастя в моїх руках» А. Мартен-Люган та ін. Також романи від короля жахів С. Кінга - «Воно», «Сяйво», «Містер Мерседес». Для молодших читачів – цікава серія «Моллі Мун» від Дж. Бінг та багато іншого.

Шановні читачі! Поспішайте до бібліотеки, на Вас чекає неосяжне море цікавого і захоплюючого.