Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Українські традиції – сучасній молоді

29.12.2017

Сьогодні Україна намагається відроджувати свої давні традиції, і Комунальний заклад «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» ХОР активно до цього долучається. Зимові свята – це час, коли молодь починала збиратися на вечорниці. Гончарівка провела дві етно-вечірки «Андріївські вечорниці» для вихованців НВК ім. Т. Г. Шевченка, а також членів екологічної комісії МУП, учнівського екологічного клубу «Дивосвіт».

На відвідувачів чекала насичена програма. Вони не лише дізналися, які традиції та розваги існували у наших предків, а й самі змогли взяти в них участь. Пограли в ігри «Чарівна скриня», «Перегони у мішках», «Струмочок». Усі бажаючі навчилися танцювати гуцульський танок на майстер-класі. Дівчата спробували поворожити на судженого: так, як це робили їхні пра-пра-прабабусі. Не обійшлося і без кусання калити, бо хто вкусить калиту, того чекає щастя цілий рік.

Ось так відродилися ігри та розваги нашого народу. Учасники заходів залишились задоволеними і пообіцяли не забувати українські традиції.