Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
У Генічеській школі естетичного виховання відбувся творчий вечір музикантів та викладачів

27.12.2017

 22 грудня в Генічеській школі естетичного виховання відбувся творчий вечір музикантів та викладачів – Світлани Вікторівни і Євгена Олександровича Козачків. Перед новорічними святами вони підготували справжній подарунок для всіх шанувальників класичної, української, сучасної музики, джазу та романсу.

Євген Олександрович та Світлана Вікторівна разом зі своїми колегами і народним естрадним оркестром «Генічеськ» районного Будинку культури порадували слухачів високою виконавською майстерністю і продемонстрували свої нові таланти. Зі сцени лунали твори відомих композиторів: Вольфганга Амадея Моцарта, Франсіса Пуленка, Шолома Секунди, Клода Лютера, Мирослава Скорика, Йосифа Тамаріна, Олександра Цфасмана, Сіднея Беше, Ірвінга Берліна, Бориса Фіготіна та інших. Слухачі насолоджувалися музикою і піснями та розуміли, що за всім цим стоїть велика робота. На своєму прикладі Світлана Вікторівна та Євген Олександрович ще раз показали, що професія для них – це поклик душі. Вони постійно розвиваються самі і з великим задоволенням відкривають для учнів чарівний світ мистецтва, навчаючи їх вокалу, грі на домрі і духових інструментах.

Кожен номер закінчувався оваціями і для учасників концерту – це було найвищим визнанням. Свято музики усім присутнім разом з Світланою Вікторівною і Євгеном Олександровичем подарували: Тетяна Анатолівна Захарченко, Анатолій Іванович Супрунов, Людмила Олександрівна Сердюк, Віталій Геннадійович Гетьман, студентка Львівської національної академії ім. Миколи Лисенка Анастасія Захарченко, народний естрадний оркестр «Генічеськ» РБК у складі: Руслана Кадирова, Андрія Фролова, Віктора Лущана, Олексія Седіна, Сергія Дороховського, Олексія Кобца, Олега Іотка, Олександра Долгополова, Даниїла Новосельцева.

Чарівна різнопланова музика не залишила нікого байдужим. Слухачі дякували музикантів і казали про те, що таких концертів повинно бути більше, бо саме вони надихають на творчість і вселяють віру в краще майбутнє.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА