Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Як можна вступити в діалог з картиною?

20.12.2017

Цього разу відвідувачі КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради – студенти І-го курсу кафедри практичної психології разом зі своїм куратором Олійник Нарміне Оруджівною – намагалися відповісти на питання: як можна вступити в діалог з картиною?

Для «спілкування» були представлені картини Галини Мангушевої. Спочатку працівники книгозбірні познайомили студентів з концепцією кольорової гами Йоганна Вольфганга фон Гете, яка була першою спробою в історії зв'язати колір і психологію. Потім розібрали позитивні, негативні, нейтральні кольори і зв'язали їх з сюжетом картин, при цьому розкривали характер персонажів і сюжетів.

Особливо цікавим виявився сірий колір, тим більше, що він поєднав образ героя картини і фрагмент роману німецького письменника Еріха Марії Ремарка. Сподіваємося, що проведений захід допоможе нашим гостям у подальшому навчанні, а, можливо, що навіть і у виборі майбутньої професії. Дякуємо керівництву кафедри практичної психології за допомогу в організації та проведенні зустрічі.