Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Дорогами Миколи Куліша

19.12.2017

До 125-річчя від дня народження видатного драматурга Миколи Гуровича Куліша інформаційно-бібліографічний відділ Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова провів бібліотечний квест «Дорогами Миколи Куліша», у якому випробували свої сили учні 11-А класу ЗОШ № 55.

Команди разом з бібліотечними гідами рухалися чотирма маршрутами, кожен з яких дозволяв пізнати специфіку роботи відділів книгозбірні та різні аспекти життя і творчості митця.

Під час виконання завдань учасники познайомилися з трагічною долею самого драматурга, його друзями та творами, які входять до національної літературної класики. На краєзнавчій сторінці сайту книгозбірні школярі шукали лауреатів обласної літературно-мистецької премії ім. М.Куліша
З матеріалів книжкової виставки «Крок до Миколи Куліша» старшокласники дізналися про постановки п’єс митця на сценах театрів Херсонщини та України.

З розповіддю про свого видатного земляка, уродженця Чаплинки, перед молоддю виступив поет, заслужений діяч мистецтв Валерій Кулик.
Традиційно наприкінці квесту школярі взяли участь у вікторині, а відповівши на її питання, команда-переможець отримала солодкий подарунок.