Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Презентація роману Віктора Михайлова «Останній бій Урус-шайтана»

07.12.2017

У перший день грудня в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова відбулась презентація роману херсонського письменника Віктора Михайлова (публікується під псевдонімом Віктор Вальд) «Останній бій Урус-шайтана», що зайняв перше місце в Міжнародному конкурсі «Коронація слова 2017».

Історичний роман – це захоплива подорож в минуле, можливість дізнатися безліч цікавих фактів про історію тієї чи іншої епохи, народу. Саме в цей день у гостей заходу – вихованців Херсонського ліцею Херсонської обласної ради – випала така можливість.

Роман Віктора Михайлова про козацького отамана Івана Сірка та першу шаблю султана Османської імперії - Орхана — переміг серед п'яти тисяч романів. Окрім головної премії, роман отримав спеціальний приз «Золотий пістоль» в номінації «За найкращий гостросюжетний роман» та спеціальну відзнаку від Всеукраїнської асоціації «Альраїд» «За знання культури, побуту мусульманського світу і їх правдивий виклад».

Під час зустрічі автор розповів про історію створення роману, згадав про участь в церемонії нагородження переможців конкурсу «Коронація слова 2017».

Окрім того, на заході були присутні лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, член Національної спілки письменників України Анатолій Кичинський та керівник літературної студії «Кулішева криниця» Віктор Братан.

Гості поділилися враженнями від книги, а пан Анатолій ще й прочитав декілька своїх віршів. Презентація роману «Останній бій Урус-шайтана» перетворилася на жваву дискусію про популярність історичного жанру та читацькі смаки молоді й тривала майже 2 години.

Після завершення зустрічі бажаючі мали можливість отримати автограф автора, у фонді нашої бібліотеки теж з’явилися примірники з авторським підписом.

Вітаємо письменника-земляка Віктора Михайлова з перемогою і запрошуємо читачів познайомитися з його книгами.