Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Відбувся семінар для керівників структурних підрозділів з питань культури районних державних адміністрацій, міських рад та окремих територіальних громад та керівників музеїв

01.12.2017

30 листопада 2017 на базі Літературного відділу обласного краєзнавчого музею відбувся обласний семінар для керівників структурних підрозділів з питань культури районних державних адміністрацій, міських рад та окремих територіальних громад та керівників музеїв за темою «Нові функції музеїв у сучасному просторі».

Захід розпочався з музейної інтерактивної акції «Ранок в музеї» та екскурсії по виставці «REVOLЮЦІЯ.UA» присвяченої 100-річчю Української революції.

З привітальним словом виступила в.о. директора обласного краєзнавчого музею Братченко Т.Г., вона зазначила, що музей є методичним та науковим центром, який надає допомогу районам та містам області. Учасники семінару також, мали змогу ознайомитися з сучасними екскурсійними та виставковими музейними проектами, Програмою Херсонського обласного музею з патріотичного виховання для навчальних закладів Херсонської області. Окрім цього, проведені практичні заняття по обліку та збереженню музейних предметів, що входять до Національного музейного фонду.

Засідання обласного семінару було корисним та змістовним, за його результатами надані рекомендації, направленні на удосконалення роботи в музейних закладах області.