Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
«Відома, але незнана Німеччина»

01.12.2017

Інформаційно-бібліографічний відділ Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова підготував та провів у межах Тижня першокурсника «Зустрінемось в юнацькій» для студентів-першокурсників економічного факультету Херсонського аграрного університету бібліотечний квест «Відома, але незнана Німеччина».

Команди разом з бібліотечними гідами рухалися чотирма маршрутами, кожен з яких дозволяв пізнати Німеччину в різних аспектах.
Під час виконання завдань учасники познайомилися з відомими історичними місцями країни, архітектурними пам’ятками, карнавалами та фестивалями. На Geographie Straße молодь визначала країни, з якими межує Німеччина, найбільші гірські масиви та річки. А на Internеt Straße дізналася про всесвітньовідомих німецьких композиторів та речі, які винайшли в Німеччині.

Під час квесту першокурсники мали можливість отримати інформацію не тільки про Німеччину, а й познайомитися зі специфікою кожного відділу книгозбірні, в якій побували вперше.

Відповівши на питання вікторини, команда студентів-переможців отримала солодкі подарунки, а також задоволення та гарний настрій.