Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Засідання учнівського екологічного клубу «Дивосвіт»

01.12.2017

 У Центрі екологічної інформації КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» ХОР в черговий раз зібралися учні херсонських шкіл, яким не байдужа доля планети. Старшокласники, які цікавляться захистом навколишнього середовища, зустрілися на засіданні екологічного клубу «Дивосвіт».

На початку для учнів було проведено короткий екскурс у тему збереження води – одного з головних ресурсів планети. Учні дізнались про середню кількість води, яку ми п’ємо, використовуємо в побуті та вживаємо з їжею.

Хоч до зими залишалось ще кілька днів, школярі разом з бібліотекарями вже почали готуватися до зимових свят. Готується до них і міжнародна організація Greenpeace, яка створила альтернативну новорічну рекламу про напій «Coca-Cola».

Цей ролик знято, аби звернути увагу на проблему засмічення планети, зокрема океанів, пластиковими пляшками. Таких пляшок «Coca-Cola» виробляє 110 мільярдів щорічно. З учнями поспілкувались щодо можливостей, як замінити пластик, як використовувати його повторно: https://www.youtube.com/watch?v=kNWqCAgYe2A.

Крім того, школярі дізналися про ініціативу українських природоохоронців – листи до Святого Миколая та Діда Мороза: https://www.facebook.com/events/536515736693449/.

Також до однієї святкової ініціативи учні долучилися. А саме – до флешмобу «Янголи добра», що організований Гончарівкою: http://lib.kherson.ua/priednuytes-do-blagodiynogo-marafonu-miloserdya-ta-ednosti-razom-z-bibliotekoyu.htm. За допомогою девайсів творчого майданчика Maker Spase – електричної швейної машинки Janome Decor та 3D-ручки Smartpen-2 – учні створили своїх янголів. Ці янголи будуть передані до дитячих будинків, закладів піклування й хоспісів Херсонщини.

Гончарівка запрошує всіх підтримати святкові ініціативи та подбати про екологічність свого святкування!