Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна Талантів»

29.11.2017

26 листопада на базі Херсонського державного університету за підтримки Міністерства культури України пройшов черговий Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна Талантів». Численна кількість дітей з різних куточків Херсонської області ринули до стін державного університету, аби гідно заявити про себе вельмишановному журі. Учасники різних вікових категорій, різних мистецьких напрямків дарували вокальні твори різних жанрів, хореографічні композиції, декламували виразне художнє читання всім хто завітав на це свято дитячих талантів.

П’ятеро учениць класу сольного співу КПНЗ «Великоолександрівська ДШМ» (клас викладачів Т.Куриленко та І.Юхименко) теж наважилися прийняти участь і результат цього коштував: К.Старжинська, Р.Бока, С.Римарчук та В.Олійник,в різних вікових категоріях, були нагороджені дипломами I ступеня в номінації естрадний вокал.

Винятком серед цієї успішної п’ятірки стала А.Гомазкова, яка проявила себе в номінації академічний спів, вона, під супровід свого викладача Т.Куриленко, виконала в академічному характері, українську народну пісню в обробці М.Лисенка «Дощик». Ця тендітна, вродлива та харизматична дівчинка зуміла, своїм співом, підкорити сурових судій і заволодіти найвищою перемогою – Гран-Прі.

А.Гомазкова займається вокалом ще з п’яти років. Першим наставником співу став Центр дитячої та юнацької творчості в лиці неперевершеної вокалістки Н.Селютіної. В дитячій школі мистецтв дівчинка займається лише три місяці, вона є учениця першого класу, та не дивлячись на маленький вік Анастасія уже зуміла стати улюбленицею сцени, неодноразово бравши участь в заходах КЗ РБК, ЦДЮТ, ЗОШ та ін..

Окремо хочемо висловити слова вдячності дирекції Великоолександрівській ЗОШ №2, яка підтримала свою ученицю С.Римарчук та оперативно посприяли аби дівчинка прийняла участь фестивалі-конкурсі «Країна Талантів».

Ми вітаємо дівчаток з перемогами, бажаємо і цій успішній п’ятірці і дітлахам, які тільки збираються розкривати себе за межами нашого району, творчих успіхів, нових досягнень, нових звершень. Головне вірити в себе і в те, що кожна людина талановита, потрібно лише відкрити в собі ці таланти.