Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Юні мистецтвознавці говорять про мистецтво

29.11.2017

28 листопада у Херсонському обласному художньому музеї ім.О.О.Шовкуненка відбулася знакова подія – навчальна конференція з образотворчого мистецтва, яку підготували учні школи гуманітарної праці. Директор школи Артем Кияновський вже вдруге звернувся в музей з ініціативою проведення такого інноваційного заходу, адже зазвичай в музей проходять наукові конференції за участі фахівців.

Група учнів старших класів на чолі з науковим керівником Інною Фелющенко доклали всіх зусиль, щоб конференція, яка відбулася в стінах музею, у гостинній вітальні, пройшла на належному рівні. За допомогою працівників музею для дослідження були обрані найкращі твори українського та світового мистецтва з музейної колекції. Кожна доповідь учня супроводжувалася яскравою презентацією на екрані.

Після читань дітям було запропоновано екскурсію музейними залами з акцентом на тих творах мистецтва, які вони самостійно аналізували у своїх дослідженнях. Взагалі під час заходу у музей завітало близько сотні школярів, які із задоволенням слухали своїх однокласників, а також викладачі, художники та журналісти місцевих ЗМІ.