Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
День подяки у бібліотеці

27.11.2017

 23, 24 та 26 листопада під час клубного засідання працівники інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» підготували для своїх читачів низку заходів, що були присвячені Дню Подяки. Хлопці та дівчата мали змогу поринути у чудову атмосферу святкування цієї знаменної події у історії Сполучених Штатів. Дружба, підтримка, взаємодопомога, щирість, любов, рівність та подяка - саме з такими слоганами проходили зустрічі у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки.

Учні Херсонської гімназії №20 та учасники «English Club» дізнались про історичні події, які відбувались на території Америки, що стали передумовою виникнення Thanksgiving Day (День подяки), про життя пілігримів та індіанців, про традиції та особливості цього свята. Під час заходів юні читачі з задоволенням проглянули відео про Плімутський камінь, до якого, за переказами, причалив в 1620 році корабель «Мейфлауер» і саме ця висадка вважається відправною точкою історії США, згадували та обирали овочі для заповнення «horn of plenty», заповнювали «Картки подяки» і все це - виключно англійською мовою.

Яскравим елементом для інформаційного центру стало створення Дерева Подяки, на яке усі бажаючі мали змогу прикріпити паперового голуба чи долоньку зі словами вдячності, а працівники, у свою чергу, пригостили маленьких лідерів солодощами, як прийнято робити у цей день у сімейному колі. Адже ми всі - одна велика бібліотечна родина.