Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Книжковий дарунок від видавництва «Грані-Т»

21.11.2017

Видавництво «Грані-Т» вже не вперше передає бібліотекам України безоплатно добірки своїх книжок. Книгозбірні Херсонщини, що обслуговують дітей, досі із вдячністю згадують подарунок, отриманий у грудні 2013 року.

18 листопада, напередодні Всесвітнього дня дитини, з Києва до Херсона прибув новий книжковий вантаж: 176 назв дитячих книг — 10,3 тисячі примірників!
Чудовий книжковий подарунок розвантажували на «суботнику» і працівники бібліотеки для дітей, і наші помічники-волонтери.

Особлива подяка тим людям і організаціям, які допомогли бібліотеці імені Дніпрової Чайки із вирішенням складного завдання: завантаження кількох тонн книжкового вантажу в Києві і перевезенням його до Херсону, та ще й із розвантаженням у бібліотечне книгосховище, а це:
Бізнес-асоціація «Ми — херсонці», зокрема Андрій Ткаченко,
Херсонський Автомайдан і його координатор Сергій Обідець,
Клуб історичної реконструкції «Лицарі великого степу», зокрема Олександр Базилєв.

Отримані в дарунок книжки — а це переважно твори сучасних українських письменників та нові видання української класики — будуть читати не лише в бібліотеці імені Дніпрової Чайки, а й у всіх дитячих бібліотеках Херсонської області, а також у публічних та шкільних бібліотеках, які відзначаються активністю в залученні дітей і підлітків до читання.