Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Психологічні тренінги в бібліотеці

16.11.2017

У Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова до Дня толерантності пройшли тренінги для учнів 6-го класу ЗОШ №55 та 9-го класу ЗОШ №54 за участю фахівця Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Наталі Петренко.

Шестикласникам було запропоновано виконати колективне завдання «Збережи життя», де учні мали дотримуватись певних умов: зберігати «власне обличчя» в командному обговоренні, не ображати інших людей та толерантно висловлювати свою думку.

Учні дев’ятого класу в інтерактивній вправі «Шлях до згоди» вчилися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається, цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, незалежно від того, чи збігаються вони з нашими.

Учасники тренінгу намагалися на кожну літеру слова толерантність назвати риси характеру, притаманні толерантній людині.

Групові дискусії, ігрові вправи та позитивний психологічний настрій дали змогу молоді засвоїти принципи толерантності. Спілкування допомогло учням зрозуміти, що повага один до одного, терпимість, дотримання рівноправності грає велику роль у взаєморозумінні.