Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Прес-клуби про реалії децентралізації

16.11.2017

Що може дати децентралізація громадам? Це питання у стінах Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара обговорювали бібліотекарі Великолепетиського, Верхньорогачицького, Горностаївського, Високопільського, Олешківського, Білозерського, Каланчацького районів, міста Херсона та Борозенської об’єднаної територіальної громади під час тренінгу «Робота прес-клубів бібліотек в умовах децентралізації», що проводився в рамках проекту «Пульс».

Експертними думками стосовно особливостей реформування громад області поділилась з учасниками регіональний консультант Асоціації міст України з комунікації, керівник прес-клубу «Новий день» Олена Нечипуренко. Особливий акцент було зроблено ментором програми Оленою Кострицею на роль і місце бібліотек в умовах галузевих реформ.

Майже всі присутні на тренінгу підкреслювали, що бібліотеки як потужні інформаційні центри прагнуть донести неупереджену, об’єктивну інформацію про децентралізацію місцевих громад області.

Під час тренінгу бібліотекарі вирішили створити унікальний медіа-ресурс для поширення інформації про переваги та проблеми децентралізації в області – крізь призму дня для уже створених громад та тих, які тільки стали на цей шлях.