Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
«Дива в моєму житті»

27.10.2017

Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова відбулася презентація книги спогадів про війну "Дива в моєму житті" нашого земляка, ветерана ІІ світової війни, почесного громадянина Херсона Ігоря Олексійовича Тихонова

На захід до книгозбірні завітали учні ЗОШ № 55 та вчителі-історики шкіл області. З відеоінтерв’ю ветерана гості дізналися про те, як йому доводилося виживати у смертельних боях, що саме допомагало лишатись неушкодженим в ситуаціях, коли, здавалося, смерть була неминуча.

Автор книги брав участь у звільненні Херсонщини та Криму, в післявоєнний час працював на освітній ниві. Сьогодні йому 93 роки, та незважаючи на такий поважний вік, він залишається оптимістом і не втрачає бойового духу. Попри те, що Ігор Олексійович втратив зір і прикутий до ліжка, він пише книжки і щиро ділиться своїми думками з читачами. Розповідь бібліотекарів про життєвий шлях ветерана доповнили вірші та відеоролики про події Другої світової війни.

Книга І.О.Тихонова побачила світ за сприяння небайдужих людей - херсонських журналістів Ірини Євстаф’євої та Максима Лозового, які завітали на презентацію.

Працюючи з Ігорем Олексійовичем над книгою, її редактори, подружжя Максима та Тетяни Лозових, були вражені тим, які світлі думки та розум у такої літньої людини.

Родзинкою заходу стала пісня «Минає день, минає ніч» у виконанні талановитого співака, провідного соліста Херсонської філармонії Максима Лозового.

Наприкінці презентації її учасники мали можливість придбати книжку І.О.Тихонова «Дива в моєму житті».