Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
До Дня захисника України

11.10.2017

 Наближається 14 жовтня - День українського козацтва. Саме за цією датою закріплене й церковне свято - День Покрови Пречистої Богородиці, яку шанувало все українське козацтво. Саме тому з 2015 року вся Україна віднині святкує в цей день нове державне свято - День захисника України.

Напередодні свята у НВК №15 для 6-А та 6-Б класів бібліотекарями ХОБД ім. Дніпрової Чайки було проведено патріотичний захід - "Воїни світла на захисті України". Вступною частиною заходу було знайомство школярів з "Меморіальною картою Херсонщини". Вона була створена працівниками бібліотеки на основі двох випусків пам'ятного альбому "Хронологія мужності". Діти дізналися про те, що серед наших земляків з різних куточків області є чимало імен, які увійшли в історію сучасної України і стали називатися "воїнами світла". Цих мужніх воїнів вже немає серед нас, але пам'ять про них залишиться в серцях підростаючого покоління.

Під час заходу учні дізналися багато нового і про козаків під час невеличкої вікторини "Лицарі Таврійського краю". А наостанок хлопчикам -"козачатам" було запропоновано пограти в рухливі ігри на спритність та силу. Найспритніші та найуважніші здобували козацьку булаву, а найсильніші змагалися у швидкості надування повітряних кульок. Не забули і про дівчаток-"козачок". Їхнім завданням було визначити, які з названих страв українські, а які не українські. Тож, вітаємо усіх з наступаючим потрійним святом і бажаємо мати завжди все, що перелічено у відомому козацькому прислів'ї - "А що козакові треба: степу, хліба й неба!"