Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Історична гра «Ми – правнуки славетних козаків»

10.10.2017

Напередодні Дня українського козацтва працівники відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова завітали до учнів 4-А класу ЗОШ № 55 з історичною грою «Ми – правнуки славетних козаків».

На початку зустрічі діти допитливо сприйняли цікаві факти про козаків: дізналися, які закони панували на Січі, хто такі характерники та який прототип підводного човна винайшли козаки.

Потім за допомогою ігор і конкурсів школярі успішно пройшли ретельну перевірку на приналежність до козацького роду. Хлопці виявили мужність, цілеспрямованість, силу, кмітливість, а дівчата продемонстрували готовність прийти на допомогу та стали у нагоді під час вирішення господарських завдань. Найбільше сподобався малечі майстер-клас з виготовлення вареників.

Бібліотекарі підготували огляд гарно ілюстрованої літератури, як то: «Казки Лірника Сашка», історичні твори Адріана Кащенка «Над Кодацьким порогом», легенда Марії Морозенко «Іван Сірко – великий характерник».

Серед науково-популярних видань малечу зацікавили енциклопедії Юрія Величка «Україна. Сторінки історії» і Тараса Чухліба «Гетьмани України-Русі». Прийшлися до смаку юним читачам й гостросюжетні пригодницькі детективи Андрія Кокотюхи: «Таємниця козацького скарбу» та «Таємниця зміїної голови».

Історична гра довела, що молоде покоління не втрачає козацьку вдачу та любов до читання. Отже, у наших козаків підростає гідна зміна.