Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Урок етикету в літньому таборі

09.08.2017

У межах циклу заходів «З книгою канікули – сумувати ніколи» працівники Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова завітали до міського табору літнього відпочинку "Юнга".
Цього разу бібліотекарі запропонували дітлахам урок з етикету, а саме «Культура поведінки за столом та гарна і правильна сервіровка столу».
Знайомлячись з історією етикету,хлопчики і дівчатка занурились у давні часи та віртуально побували на прийомах у римського полководця Лукулла, дізналися про те, коли вперше серветки на обідніх столах з’явилися на Русі та в яких країнах й досі страви споживають руками.
Відпочиваючі у таборі "Юнга" переглянули відеосюжети про стіл стіл «а-ля фуршет», місце розташування столових приборів, отримали поради як поводитись у випадку, коли подали меню незнайомою іноземною мовою.
Діти також зацікавилися книгами, запропонованими працівниками книгозбірні, активно відповідали на запитання вікторини «Як ми знаємо етикет», брали участь у бліц-конкурсі «Гостинні господарі, ввічливі гості», проявивши себе дуже кмітливими та ерудованими.
Бібліотекарі вкотре довели, що літо з бібліотекою – це завжди цікаво, весело та корисно.