Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
3 фестиваля

Дитячий фестиваль бандуристів «Таврійські зустрічі»

Дитячий фестиваль бандуристів «Таврійські зустрічі» проводиться з метою відродження, розвитку та популяризації мистецтва гри на бандурі, пропаганди бандурного мистецтва серед дітей та молоді, виховання художнього смаку, розкриття творчих здібностей дітей, виявлення нових творчих колективів та окремих виконавців гри на бандурі.

Організатори: управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради, відділ культури і туризму Скадовської райдержадміністрації, відділ культури Голопристанської райдержадміністрації за підтримки Національної спілки кобзарів України.

Місце проведення : с. Залізний Порт Голопристанського району та м. Скадовськ Херсонської області.

 

Відкритий фестиваль молодіжних культур
«ЕКСТРИМ»
База відпочинку «Чорномор» с.Лазурне Скадовського району

Екстрим – це позитив і енергія, сила і свобода, бажання жити і робити все по максимуму, це стан душі та стиль життя сучасної молоді, а ще - чудовий привід організувати гарну «тусовку». Такий захід для молоді щорічно у червні проводить обласний Центр народної творчості. Фестиваль поєднує екстремальні види спорту, виступи молодих виконавців сучасної естрадної пісні, танцю, презентаційні покази театрів мод, боді-арту, конкурси краси та стилю серед дівчат та хлопців, змагання команд з хіп-хопу, брейк-дансу, стріт-денсу та багато інших напрямків та молодіжних культурницьких течій.

19-21 червня 2015 року Лазурне узбережжя Чорного моря зустріло 300 учасників ІХ відкритого фестивалю. Яскравим сюрпризом та подарунком для всіх стала участь у заході двох колективів з міста Рубіжне Луганської області.

Організатори:
Обласний Центр народної творчості:
Тел: (0552) 22-63-06, 22-33-97, факс 49-11-70; e-mail: ocntkherson@ukr.net
Відділ культури і туризму Скадовської райдержадміністрації: vkskad@gmail.com
Скадовський районний Будинок культури:
Тел: (05537) 5-31-85, 5-44-07; e-mail: kzsrbk@ukr.net

 

Обласний конкурс
«ПІСЕННА ВЕСЕЛКА ХЕРСОНЩИНИ»
м.Скадовськ


Обласний конкурс «Пісенна веселка Херсонщини» проводиться у жовтні кожного року в жовтні у прекрасному місті Скадовськ на узбережжі Чорного моря. У ньому беруть участь ансамблі народної пісні, вокальні ансамблі та малі форми народного і академічного плану з усієї області.

Це справжня веселка, розмаїття народних талантів, прекрасних голосів. Учасники конкурсу змагаються за високі оцінки свого виконавського рівню, вокальної та сценічної культури.

У минулорічному фестивалі взяли участь 35 вокальних колективів – це близько 200 учасників.

Організатори:
Обласний Центр народної творчості:
Тел: (0552) 22-63-06, 22-33-97, факс 49-11-70; e-mail: ocntkherson@ukr.net
Відділ культури і туризму Скадовської райдержадміністрації:
Тел: (05537) 5-31-85, 5-44-07; e-mail: kzsrbk@ukr.net; vkskad@gmail.com