Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
4 фестиваля

Відкритий конкурс молодих виконавців
«Каховка запрошує»

 

Організатори: Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв,
Відділ культури і туризму Каховської міської ради,
Каховська школа мистецтв

Час та місце проведення: щорічно у лютому місяці, м. Каховка

Щороку на базі Каховської школи мистецтв проводиться відкритий конкурс молодих виконавців «Каховка запрошує». Головною метою є підтримка творчої активності учнів та виявлення талановитих виконавців, популяризація музичного мистецтва та творів сучасних композиторів, подальший розвиток дитячої творчості.

Постійними учасниками конкурсу є учні та колективи шкіл естетичного виховання з м. Херсона та області, а також інших регіонів України: Одеси, Мелітополя, Нікополя, Кривого Рогу, Харкова та Кам’янки-Дніпровської Запорізької області (більше 150 учасників).

Учасники виступають у різних вікових категоріях (до 19 років) за наступними номінаціями: солісти (фортепіано, скрипка, домра, духові інструменти, вокал); ансамблі (фортепіанні, скрипки, кларнет, флейти, вокал з інструментальним супроводом); концерт з оркестром (за участю камерного оркестру обласної філармонії «Гілея»).

Всі переможці та учасники фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами та пам’ятними подарунками.


Обласний конкурс духових оркестрів
«Сурми грають над Дніпром»

Організатори: Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв,
Відділ культури і туризму Каховської міської ради,
Каховська школа мистецтв

Час та місце проведення: щороку у травні місяці, м. Каховка

Напередодні свята Великої Перемоги над містом Каховка лунають звуки духового оркестру. «Сурми грають над Дніпром» – так називається фестиваль-конкурс, який проводиться з метою подальшого розвитку та пропаганди духової музики, залучення колективів до духового мистецтва, підвищення виконавської майстерності учасників, активізації роботи керівників духових колективів та обміну досвідом.

Духові оркестри та колективи малих форм загальноосвітніх шкіл, шкіл естетичного виховання та аматорські духові оркестри районних, сільських Будинків культури Херсонської області змагаються за звання найкращого. У своїх концертних програмах учасники виконують українські марші, вальси та популярні оркестрові твори.

Щороку в конкурсі бере участь більше 200 музикантів. Оркестри-переможці та учасники нагороджуються дипломами.

 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторських хореографічних творів «ВЕРХОВИНЦЯ СТЕПОВА КРИНИЦЯ»
м.Каховка


Кожні два роки в жовтні фестиваль проходить у місті Каховка. До участі у ньому запрошуються колективи та окремі виконавці з усіх регіонів України, які працюють у жанрі української народної хореографії. За часи існування фестивалю його учасниками були хореографічні колективи з 12 областей України.

Учасники демонструють свої досягнення у створенні оригінальних, дійсно українських танців, пропагуючи основні ідеї видатного теоретика і фольклориста Василя Верховинця. На фестиваль з’їжджається близько 400 учасників

Організатори: Херсонський обласний Центр народної творчості:
Тел/ф: (0552) 49-11-70; 22-33-97; 22-63-06; e-mail: ocntkherson@mail.ru
Відділ культури і туризму Каховського міськвиконкому: Тел/ф: (05536) 2-03-68;
2-02-55; 5-54-67; e-mail: dvorec_kahovka@ukr.net; kah.kultura@ukr.net

 Обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів ім.Т.Ерліх
«ВЕСНЯНИЙ РОЗМАЙ»
м.Каховка


Фестиваль-конкурс проходить раз на два роки до Міжнародного дня танцю 29 квітня у місті Каховка на базі Палацу культури «Меліоратор». Рішенням обласного осередку Національної хореографічної Спілки України фестивалю присвоєно ім’я видатного херсонського хореографа Тамари Ерліх.

Протягом дня відбувається яскраве хореографічне дійство, своє мистецтво дарують глядачам народні та зразкові колективи закладів культури області, хореографічні ансамблі та танцювальні колективи учбових закладів Херсону, це близько 400 виконавців-учасників. Конкурсанти представляють свої номери у номінаціях – народна та сучасна хореографія, у двох вікових категоріях – від 6 до 12 та від 13 років і старші.

Організатори:
Херсонський обласний Центр народної творчості:
Тел/ф: (0552) 49-11-70; 22-33-97; 22-63-06; e-mail: ocntkherson@ukr.net
Відділ культури і туризму Каховської міськвиконкому:
Тел: (05536) 2-03-26; e-mail: kah.kultura@ukr.net; dvorec_kahovka@ukr.net