Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта




3 фестиваля

Відкритий дитячий музичний фестиваль-конкурс
«Зимові візерунки»

Організатори: Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв,
Відділ культури і туризму Генічеської районної державної адміністрації
Генічеська школа естетичного виховання

Час та місце проведення: щорічно у листопаді-грудні місяці, м. Генічеськ

Щороку у листопаді-грудні місяці на базі Генічеської школи естетичного виховання проводиться традиційний щорічний Відкритий дитячий музичний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки», який започаткований у 2008 році.

Понад 200 дітей віком від 5 до 10 років щороку беруть участь у фестивалі-конкурсі – це учні шкіл естетичного виховання м. Херсона та області, Таврійського ліцею мистецтв м. Херсона, а також м. Мелітополя.

Захід проводиться з метою розвитку і вдосконалення виконавської майстерності юних музикантів, популяризації сучасної світової та національної музики.

Всі переможці та учасники фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами та пам’ятними подарунками.

 

Всеукраїнський фестиваль творчості дітей села
«СЕЛЯНСЬКІ ЗІРОЧКИ»
м.Генічеськ


Фестиваль творчості дітей села «Селянські зірочки» - це Всеукраїнський форум юних талантів, який проходить щорічно влітку на Азовському узбережжі Херсонщини на Арабатській Стрілці.

Свій перший крок фестиваль зробив у 1999 році, його засновниками та організаторами виступили: Чаплинський осередок Міжнародної громадської організації «Школа рівних можливостей» та Херсонський обласний Центр народної творчості.

У 2005 році фестиваль набув статусу Всеукраїнського і тепер щорічно збирає під свої крила дітей села з багатьох областей України: Вінницької, Волинської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Харківської, Херсонської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької. У конкурсній програмі беруть участь діти віком від 6до 18 років у номінаціях: народний та естрадний вокал, народна та сучасна хореографія. Для найменших учасників з 3 років проходить конкурс «Крихітка Талант».

У 2015 році на фестиваль, який проходив 1-3 серпня, приїхало 250 учасників з Донецької, Харківської, Волинської та Херсонської областей.

Організатори:
Чаплинський осередок Міжнародної громадської організації «Школа рівних можливостей». Оргкомітет: 066-693-75-34
Херсонський обласний Центр народної творчості:
Тел: (0552) 22-63-06, 22-33-97, факс 49-11-70; e-mail: ocntkherson@ukr.net

Всеукраїнський фестиваль національних культур
«ТАВРІЙСЬКА РОДИНА»
м.Генічеськ


Окрасою творчого життя області є Всеукраїнський фестиваль національних культур «Таврійська родина», який проводиться у серпні на березі Азовського моря в м.Генічеську.

Заснований фестиваль у 1993 році, у 2005 році він отримав статус Всеукраїнського. Для участі у фестивалі з’їжджаються художні колективи національних культурних товариств, окремі виконавці національних пісень, танців, майстри декоративно-ужиткового мистецтва з усіх куточків України. Загальна кількість учасників – 500 чоловік.

Під час свята влаштовуються імпровізовані національні подвір’я, презентація національних кухонь, конкурси вокалістів, красунь та народних костюмів. Обов’язковим елементом фестивалю є традиційна «Хода дружби» вулицями міста та святковий Гала-концерт.

Організатори: Херсонський обласний Центр народної творчості:
Тел\ф: (0552) 49-11-70; 49-15-28; 22-33-97; e-mail: ocntkherson@ukr.net
Відділ культури Генічеської райдержадміністрації:
Тел: (05534) 3-22-68; 3-33-70; e-mail: kulturagenichesk@ukr.net