Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
Оголошення про подовження термінів проведення відкритого архітектурно-художнього конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції Меморіалу «Захисникам незалежної України»

25.09.2017

 Херсонська обласна державна адміністрація на підставі  Протоколу засідання журі відкритого архітектурно-художнього конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції Меморіалу «Захисникам незалежної України» від 19 вересня 2017 року № 4, відповідно до Умов конкурсу затверджених розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 10 квітня 2017 року № 260 та  зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області 14 квітня 2017 року за № 17/1643, оголошує подовження термінів проведення відкритого архітектурно-художнього конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції

Меморіалу «Захисникам незалежної України»
 
Замовник: Херсонська обласна державна адміністрація.
 
Організатори: управління культури Херсонської обласної державної адміністрації (далі – Управління), управління містобудування та архітектури Херсонської обласної державної адміністрації, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації.
 
Тема, мета і терміни проведення: відкритий архітектурно-художній конкурс на визначення кращої проектної пропозиції Меморіалу «Захисникам незалежної України» (далі – Конкурс) оголошується з метою пошуку кращого концептуального проекту Меморіалу «Захисникам незалежної України» (далі – Конкурсний проект) на території Шевченківського парку, в межах споруди «Дошка пошани» в місті Херсоні.
 
Конкурсні проекти розробляються та подаються до 01 листопада 2017 року.
 
Журі проводить перегляд поданих Конкурсних проектів на відповідність Умовам проведення Конкурсу та  визначає переможців з 01 листопада по 03 листопада 2017 року.
 
Підсумки Конкурсу оголошуються організаторами Конкурсу 03 листопада 2017 року та опубліковуються в засобах масової інформації, на офіційних веб-сайтах Замовника та організаторів Конкурсу протягом 10 днів з дня оголошення.
 
Виставка конкурсних проектів переможців Конкурсу проводиться з  06 листопада 2017 року по 29 листопада 2017 року.
 
Вимоги до професійного рівня учасників: для участі у Конкурсі запрошуються окремі фахівці, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, які на день його оголошення здобули освіту за відповідними спеціальностями.
 
Порядок отримання конкурсної документації: для участі у Конкурсі бажаючі самостійно отримують конкурсну документацію на проектування в Управлінні за адресою: просп. Ушакова, 16, м. Херсон, 73003 або завантажують з сайту Управління (http://uct.artkavun.kherson.ua/) та до 01 листопада 2017 року розробляють Конкурсний проект.
 
Подання Конкурсних проектів та їх подальше використання: Конкурсні проекти приймаються з 26 вересня по 31 жовтня 2017 року Управлінням за адресою: просп. Ушакова, 16, м. Херсон, 73003. У разі відправлення Конкурсного проекту поштою його автор повідомляє організаторів Конкурсу про дату відправлення і номер поштової квитанції факсимільним зв’язком:   тел. (0552) 26-46-86 або e-mail: 4781597@ukr.net.
 
Конкурс проводиться на безоплатній основі в один тур.
 
Кількість та розміри премій: переможці Конкурсу нагороджуються грошовими преміями у розмірі:
І премія – 10 000 гривень (одна);
ІІ премія – 7 500 гривень (одна);
ІІІ премія – 5 000 гривень (одна).
Присудження першої премії є обов’язковим.
 
Зобов’язання замовника Конкурсу щодо подальшого використання проекту, який отримає першу премію: переможець Конкурсу має переважне право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектно-кошторисної або містобудівної документації. З цією метою між замовником і переможцем Конкурсу укладається відповідна угода (контракт) у порядку, встановленому законодавством.
 
 
 
Склад журі:
 
Авраменко
Галина Георгіївна
 
- голова правління Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України, заслужений архітектор України (за згодою)
 
Верецький
Андрій Анатолійович
 
-     член правління Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)
 
 
Вустянський
Михайло Андрійович
- член правління Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)
 
Грязнова
Ольга Олександрівна
- член правління Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)
 
Долженко
Ірина Миколаївна
- в.о. головного архітектора м. Херсона (за згодою)
 
Думинська
Світлана Віталіївна
- начальник управління культури Херсонської обласної державної адміністрації
 
 
Задніпряний
Андрій Вікторович
- голова Суворовської районної у м. Херсоні ради (за згодою)
 
Мойсеєв
В’ячеслав Юрійович
- член правління Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)
 
Найдьонова
Людмила Федорівна
- член правління Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)
 
Ножко
Євген Олексійович
 
- архітектор (за згодою)
 
Плахотнюк
Сергій Олександрович
- юрист громадської організації ІРЦ «Правовий простір» (за згодою)
 
Ситник
Юлія Анатоліївна
- голова правління благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє Херсонщини» (за згодою)
 
Степаненко
Олександр Олександрович
 
- заступник голови Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України, член правління Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)
 
Ходін
Григорій Миколайович
- начальник управління містобудування та архітектури Херсонської обласної державної адміністрації, головний архітектор  області
 
Чуприна
Володимир Григорович
-        член Національної спілки художників України, народний художник України (за згодою)
 
Вимоги до мови проведення Конкурсу: усі надписи та друковані матеріали одного Конкурсного проекту повинні виконуватися однією мовою відповідно до законодавства України про мови.
 
Отримання додаткової інформації: для отримання додаткової інформації учасники можуть звернутися до головного спеціаліста управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, відповідального секретаря Конкурсу: просп. Ушакова, 16, м. Херсон, 73003,                                       тел.: (0552) 26-46-86, e-mail: 4781597@ukr.net.